м. Київ, бул. Вацлава Гавела, 16
  Електролабораторія  

Для укладення договору про постачання електричної енергії споживачу, у споживача мають бути укладені наступнi договори з оператором системи розподілу (ОСР): 

– типовий договір про надання послуг з компенсації перетікань реактивної електричної енергії; 

– типовий договір споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії.

Невід’ємною частиною до зазначеного договору є заява-приєднання, яка формується за базами даних вертикально інтегрованого суб’єкта господарювання та містить ЕІС-коди точок комерційного обліку об’єкта споживача.

Згідно п. 3.2.5. Правил роздрібного ринку електричної енергії укладення споживачем договору про постачання електричної енергії споживачу відбувається шляхом приєднання споживача до договору на умовах обраної споживачем комерційної пропозиції, для чого споживач подає електропостачальнику заяву-приєднання.

Нижче подано бланки документів для оформлення договірних відносин в частині постачання електричної енергії для нових споживачів:

Примірник договіру про постачання електричної енергії споживачу

Заява-приєднання до договору про постачання електричної енергії споживачу

План-графік продажу електричної енергії споживачу

 

Комерційна пропозиція відрізняється коефіцієнтом прибутковості Постачальника та графіком оплати, які формуються для кожного підприємства окремо виходячи з обсягу та графіка погодинного споживання, з орієнтованою націнкою постачальника можна ознайомитись у вкладці «Ціна»

 

Комерційна пропозиція для споживачів